رویدادهای مانا

 1. شرکت صنایع غذایی مانا برگزیده دومین جشنواره ملی سلامت غذا

  تاریخ: آبان 1400
  مکان: جشنواره ملی سلامت غذا

  جشنواره ملی سلامت غذا هر سال با استناد به «سند ملی تغذیه و امنیت غذایی» در مسیر نیل به جامعه پویا و سالم و بهبود سیستم سلامت و کیفیت غذا در محصولات صنایع غذایی در راستای «تغییر الگوی تغذیه و ارتقای سطح آگاهی، نگرش و فرهنگ تغذیه سالم در جامعه» و با هدف «معرفی واحد‌های پیشرو در تحقیق، توسعه و ارتقای سلامت محصولات غذایی و معرفی جدیدترین محصولات سلامت غذایی»، برگزار می گردد.
  در آبان ماه سال 1400 دومین دوره جشنواره ملی سلامت غذا برگزار شد و هلدینگ صنایع غذایی مانا در این دوره موفق به دریافت تندیس زرین این جشنواره شد.

 2. حضور شرکت صنایع غذایی مانا در نمایشگاه گلفود دبی-سال 1397

  تاریخ: بهمن 1397
  مکان: نمایشگاه بین المللی دبی

  نمایشگاه مواد غذایی و آشامیدنی گلفود دبی، از نمایشگاه‌های مهم دنیاست که سالانه با مشارکت بیش از 5000 عرضه کننده محلی، منطقه ای و بین المللی از 5 قاره جهان فرصت مناسبی را برای تولیدکنندگان این صنعت برای رقابت های مهم جهانی و بازارهای خارجی فراهم می کند. بیست و چهارمین دوره ی نمایشگاهِ گلفود همانند سال های گذشته از تاریخ 17 الی 21 فوریه 2019 در شهر دبی برگزار گردید . عرضه کنندگان مواد اولیه از 120 کشور جهان آخرین دستاوردهای خود در صنعت غذا و نوشیدنی را ارائه نمودند. گروه صنایع غذایی مانا نیز با هدف توسعه صادرات محصولات خود در این دوره از نمایشگاه که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر دبی برگزار گردید، پذیرای جمع کثیری از بازدیدکنندگان از کشورهای مختلف جهان بود و توانست جهت معرفی محصولات تولیدی خود به بازارهای جهانی اقدامات شایسته ای انجام دهد.

 3. حضور شرکت صنایع غذایی مانا در مراکز آموزشی-سال 1397
  شرکت صنایع غذایی مانا به منظور افزایش بار علمی کودکان، با حضور در مراکز آموزشی از جمله مدارس، مهد کودک ها، فرهنگسراها و سرای محله ها، آگاهی های لازم در خصوص پروسه تولید این ماده غذایی ارزشمند، خواص تغذیه ای پاستا و اهمیت آن در رژیم غذایی و از همه مهمتر، طبخ صحیح این محصول را به این عزیزان ارائه می نماید.

  تاریخ: آبان 1397
  مکان: مهد کودک خانه کودک جهاد

 4. تاریخ: مهر 1397
  مکان: سرای محله امانیه و مهدکودک گل های شادی

 5. تاریخ: شهریور 1397
  مکان: مهدکودک آشیانه مهر

 6. تاریخ: مرداد 1397
  مکان: مهدکودک گل پونه

 7. تاریخ: تیر 1397
  مکان: مهدکودک کودک من

 8. تاریخ: خرداد1397
  مکان: سرای محله و مهد آرارات

 9. تاریخ: اردیبهشت1397
  مکان: مدرسه ی دخترانه شمیم فاطمه

 10. تاریخ: فروردین 1397
  مکان: مدرسه ی دخترانه آیین روشن

 11. حضور در سرای محله اختیاریه و مهد شاپرک

  تاریخ: مهر, 1396
  مکان: تهران

  شرکت صنایع غذایی مانا به منظور فرهنگ سازی طبخ صحیح ماکارونی، آشنایی با این محصول و پروسه تولید آن در این مراکز آموزشی حضور بهم رسانید. در مدت حضور شرکت مانا، کودکان با محصولات فرمی سبزیحات مانا کلاژ ساختند و به تمامی کادر آموزشی و کودکان جوایزی از سمت شرکت مانا اهدا شد.

 12. حضور در سرای محله مجیدیه_ دبستان و مهد و پیش دبستانی پگاه نگاه

  تاریخ: شهریور, 1396
  مکان: تهران

  ابتدا با توجه به رده سنی کودکان توضیحاتی در خصوص نحوه طبخ صحیح ماکارونی داده شد. همچنین کودکان با خمیر بازی اشکال مختلف فرمی را روی کاغذ رنگی درست کردند و در نهایت هدایایی به کودکان و پرسنل از طرف شرکت مانا اهدا شد.